Wiosna
Lato
Jesień
Zima
four seasons

Four Seasons to kolekcja tkanin zainspirowana zmiennością czterech pór roku, które następując po sobie przeobrażają otaczającą nas naturę w paletę różnorodnych barw.

Kolekcję wyrażają cztery linie kolorystyczne: lekkie pudry i subtelne pastele wiosennych dni, słoneczne i intensywne barwy lata, jesienne, rude tony przeplecione szarościami oraz mroźne, zimowe błękity i biele.
W kolekcji odnajdziemy struktury z przędz szenilowych i bouclé. Luna, która z łaciny oznacza księżyc, to wyrazista kompozycja struktur przeplecionych z delikatnie połyskującą przędzą. Nebbia, po włosku mgła, wyróżnia się unikatowym splotem przędzy szenilowej, przędzy lekko skręconej oraz bouclé. Tulia to tkanina szenilowa o dwubarwnym włóknie z niejednorodnym wybarwieniem. Bloom to w tłumaczeniu z angielskiego rozkwit, charakteryzuje się lekkim i subtelnym połączeniem przędz szenilowych i bouclé. Welwet dzianinowy - Tierra, która po hiszpańsku oznacza ziemię, dzięki głębokim wybarwieniom i efektowi subtelnego opalizowania to idealne tło dla pozostałych tkanin.

Połączenie splotów tkanin z kolekcji Four Seasons z atrakcyjnym i harmonijnym zestawem barw, pozwala tworzyć przytulne i spójne aranżacje wnętrzarskie. Poszczególne linie kolorystyczne są podpowiedziami jak łączyć i zestawiać różne rodzaje i kolory tkanin. Unikatowym wzorom i odcieniom towarzyszy najwyższa jakość i funkcjonalność właściwości Magic Home : łatwe czyszczenie, utrudnione wchłanianie płynów, ochrona przed wirusami oraz tkaniny przyjazne zwierzętom, które zapewniają trwałość, komfort i wygodę użytkowania na co dzień.

ZAINSPIRUJ SIĘ PIĘKNEM ZMIAN PÓR ROKU
POZNAJ TKANINY Z KOLEKCJI

ZNAJDŹ NAS Facebook Instagram Youtube LinkedIn