PRODUCT MANAGER

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • współtworzenie strategii rozwoju produktu oraz jej wdrażanie (tkaniny meblowe i dekoracyjne);
  • tworzenie założeń kolekcyjnych i stała praca z działem handlowym przy wprowadzaniu nowych kolekcji;
  • zarządzanie cyklem życia produktu;
  • planowanie i uczestnictwo w przygotowaniu nowych kolekcji;
  • kontakt z dostawcami w tym negocjacje;
  • ocenę projektowanych kolekcji z punktu widzenia atrakcyjności handlowej;
  • współpracę z producentami tkanin, aktywny udział w opracowywaniu wzorów;
  • przygotowywanie rekomendacji cenowych na nowe produkty i obecne (zmiana cen), nadzór nad kalkulacjami cen produktów;
  • ścisła współpraca z działem marketingu przy pracy nad tzw. „podaniem produktu”;
  • analizę działań konkurencji, otoczenia rynkowego oraz trendów w branży wyposażenia wnętrz;
  • udział w międzynarodowych targach i konferencjach z zakresu wystroju;
  • poszerzanie oferty w zakresie produktu jak i nowych rynków czy dostawców.

Od kandydatów oczekujemy:

  • aktywnego zainteresowania branżą wyposażenia wnętrz;
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • umiejętności analitycznego myślenia;
  • bardzo dobrych umiejętności negocjacyjnych;
  • wysokich zdolności interpersonalnych;
  • dynamizmu i zdecydowania w działaniu;
  • silnej orientacji na cel;
  • biegłej znajomości języka angielskiego;
  • dyspozycyjności (wyjazdy do dostawców oraz na targi).

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju osobistego i zdobywania doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie handlowej;
  • Stałą pracę w stabilnej firmie, atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Miłą atmosferę oraz dobre warunki pracy;
  • Niezbędne narzędzia pracy.

FARGOTEX TO GRUPA PASJONATÓW DEKORACJI WNĘTRZ!

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Fargotex Sp. z o.o. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Fargotex sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem hr@fargotex.pl
Czytaj więcej

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem akozakiewicz|fargotex.pl| |hr|fargotex.pl.

HR|FARGOTEX.PL| |HR|FARGOTEX.PL