Dyrektor ds. zakupów i logistyki

Miejsce pracy: Łomża

Twoje obowiązki:

  • Koordynacja bieżącej pracy pracowników magazynu;
  • Przyjmowanie towaru;
  • Kontrola dokumentów handlowych;
  • Monitoring stanu magazynowego;
  • Nadzór nad bezpieczeństwem i dyscypliną pracy;
  • Odpowiedzialność i dbanie o powierzone mienie.

Nasze oczekiwania:

  • Umiejętność zarządzania kilkuosobowym zespołem;
  • Umiejętności komunikacyjne;
  • Sumienność i dokładność;
  • Umiejętności w zakresie organizacji i koordynowania pracy;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane;
  • Uprawnienia na wózki widłowe mile widziane.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz osiąganych rezultatów;
  • Dofinansowanie karty Multisport oraz do wyboru pakietu medycznego lub ubezpieczenia na życie;
  • Dobrą atmosferę w pracy i integrację z zespołem.

FARGOTEX TO GRUPA PASJONATÓW DEKORACJI WNĘTRZ!

  Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do firmy Fargotex, z siedzibą w Łomży (18-400) pod adresem  ul. Legionów 114C, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane
Czytaj więcej

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem hr|fargotex.pl| |lmaka|fargotex.pl.

HR|FARGOTEX.PL| |LMAKA|FARGOTEX.PL