SPECJALISTA DS. EKSPORTU

Miejsce pracy: Łomża

Opis stanowiska:

  • poszukiwanie i nawiązywanie trwałych relacji z klientami;
  • przygotowywanie ofert handlowych;
  • negocjowanie i zawieranie kontraktów oraz umów handlowych;
  • przeprowadzanie procesów sprzedaży oraz logistyczna obsługa realizowanych zamówień eksportowych;
  • udział w imprezach targowych w kraju i zagranicą;
  • udział w tworzeniu i realizacji strategii eksportowej;
  • monitorowanie trendów rynkowych.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • doświadczenie w handlu zagranicznym;
  • znajomość procedur importowych oraz eksportowych;
  • otwartość, zaangażowanie, inicjatywa, energia do działania;
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktu i umiejętność budowania długotrwałych relacji;
  • samodzielność i sumienność w działaniu.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju osobistego i zdobywania doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie handlowej;
  • Stałą pracę w stabilnej firmie, atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Miłą atmosferę oraz dobre warunki pracy;
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Fargotex to grupa pasjonatów dekoracji wnętrz!

1. Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do firmy Fargotex, z siedzibą w Łomży (18-400) pod adresem  ul. Legionów 114C, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. 2. Jeżeli chcesz,
Czytaj więcej

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem hr|fargotex.pl| |lmaka|fargotex.pl.

HR|FARGOTEX.PL| |LMAKA|FARGOTEX.PL