Młodszy Specjalista ds. Marketingu

Młodszy specjalista ds. marketingu

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące wsparcie pracy Działu Marketingu
  • Współudział w budowaniu wizerunku marki;
  • Koordynacja usług świadczonych przez podwykonawców np. drukarnie;
  • Opracowywanie i nadzór nad przygotowaniem materiałów marketingowych oraz ich dystrybucja (grafiki, prezentacje itp.);
  • Tworzenie i dbanie o spójny wizerunek materiałów graficznych, zgodnych ze strategią wizulaną podległych marek
  • Udział w tworzeniu i prowadzeniu działań promujących markę w obszarze social
  • mediów;
  • Wsparcie w administracji strony www, copywriting
  • Wsparcie w organizacji targów i eventów branżowych
  • Aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań z zakresu komunikacji, digital
  • marketingu oraz analizowanie i monitoring działań konkurencji

Nasze wymagania

  • Status studenta- preferowany kierunek marketing;
  • Min. 1 rok doświadczenia pracy w dziale marketingu
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, dbałość o szczegóły;
  • Chęć rozwoju, kreatywność i zdolności manualne;
  • Komunikatywność oraz „lekkie pióro”
  • Znajomość aktualnych trendów w obszarze marketingu internetowego oraz social
  • mediów
  • Umiejętność sprawnego wyszukiwania informacji
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Mile widziane
  • Znajomość Photoshopa, InDesigna i Ilustratora
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • Możliwość zdobywanie doświadczenia w prężnie rozwijającej się i stabilnej firmie handlowej
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Udział w wydarzeniach branżowych
  • Atmosferę, która umożliwia wymianę doświadczeń i rozwój kompetencji
  • Pakiet świadczeń i niezbędne narzędzia pracy.

FARGOTEX TO GRUPA PASJONATÓW DEKORACJI WNĘTRZ!

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Fargotex Sp. z o.o. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Fargotex sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem hr@fargotex.pl
Czytaj więcej

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem hr|fargotex.pl| |hr|fargotex.pl.

HR|FARGOTEX.PL| |HR|FARGOTEX.PL