Marketing Manager

(Miejsce pracy: Warszawa)

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie oraz wdrażanie strategii marketingowej
  • aktywny udział w tworzeniu materiałów marketingowych i wizerunkowych
  • planowanie i nadzorowanie kampanii online i offline
  • ścisła współpraca z działem trade marketingu oraz z działem handlowym
  • współpraca z zewnętrznymi partnerami w celu realizacji przyjętej strategii marketingowej
  • współuczestnictwo w organizacji targów branżowych w Polsce i poza granicą
  • zarządzanie budżetem marketingowym oraz monitorowanie wskaźników
  • analiza działań konkurencji, otoczenia rynkowego oraz panujących trendów z branży wyposażenia wnętrz
  • reprezentowanie firmy na targach oraz imprezach branżowych

Nasze wymagania

  • zainteresowanie designem, branżą wyposażenia wnętrz, aktualnymi trendami
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętność planowania, analizowania i egzekwowania
  • doskonała organizacja pracy i umiejętność zarządzania projektem
  • umiejętność zarządzanie budżetem
  • znajomość narzędzi marketingowych
  • gotowość do odbywania podróży służbowych (kilka razy w roku)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową
  • mile widziana znajomość narzędzi InDesign, Asana

To oferujemy

  • samochód do celów służbowych
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • miejsce parkingowe
  • udział w wydarzeniach branżowych
  • pakiet zniżek na produkty firmowe

FARGOTEX TO GRUPA PASJONATÓW DEKORACJI WNĘTRZ!

  Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do firmy Fargotex, z siedzibą w Łomży (18-400) pod adresem  ul. Legionów 114C, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane
Czytaj więcej

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem hr@fargotex.pl.

HR|FARGOTEX.PL| style="color: rgb(87, 76, 72); text-decoration-line: underline; outline: 0px;"|HR|FARGOTEX.PL