TRADE MARKETING MANAGER

Miejsce pracy: Warszawa, Łomża :

Region I: woj. pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie;

Region II woj. zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie, łódzkie, dolnośląskie

Kluczowe zadania:

  • Analiza rynku sieci salonów meblowych, gromadzenie danych i przekazywanie ich do Działu Marketingu i Działu Handlowego,
  • Doradztwo i ścisła współpraca z salonami meblowymi,
  • Planowanie szkoleń dla osób obsługujących klientów salonów meblowych,
  • Tworzenie struktury sieci salonów meblowych wraz z informacją o obecności, ofercie danego producenta na salonie,
  • Wsparcie Działu Sprzedaży w zakresie wdrażania strategii marketingowych i uzyskiwania celów sprzedażowych i dystrybucyjnych dla kanału kluczowych klientów,
  • Zarządzanie działaniami merchandisingowymi, akcjami promocyjnymi, programami lojalnościowymi we wszystkich kanałach sprzedaży,
  • Pełna odpowiedzialność za zaplanowanie i wdrożenie komunikacji trade marketingowej,

Idealny kandydat posiada:

  • Doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży, merchandisingu lub trade marketingu (mile widziane w branży meblowej);
  • Inicjatywę i zdolności analityczne, które pomogą w analizowaniu trendów i zachowań konsumenckich;
  • Gotowość do częstych podróży służbowych, w tym do siedziby firmy w Łomży;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Nastawienie na cel i skuteczność działania, które przydadzą się w realizowaniu kilku zadań jednocześnie;
  • Dobra znajomość MS Office;
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju osobistego i zdobywania doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie handlowej;
  • Stałą pracę w stabilnej firmie, atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Gruntowne wdrożenie;
  • Miłą atmosferę oraz dobre warunki pracy;
  • Niezbędne narzędzia pracy.

FARGOTEX TO GRUPA PASJONATÓW DEKORACJI WNĘTRZ!

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Fargotex Sp. z o.o. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Fargotex sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem hr@fargotex.pl
Czytaj więcej

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem hr|fargotex.pl| |hr|fargotex.pl.

HR|FARGOTEX.PL| |HR|FARGOTEX.PL