Doradca Klienta-Sprzedawca w Showroomie

Doradca Klienta - Sprzedawca w Showroomie

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

·        Dbanie o wystrój i wizerunek salonu;

·        Obsługa klienta zgodnie z standardami firmy;

·        Doradztwo w zakresie aranżacji wnętrz;

·        Realizacja określonych celów sprzedażowych;

·        Utrzymanie ekspozycji towarów zgodnie ze standardami aranżacyjnymi;

·        Samodzielne prowadzenie Klienta.

Nasze wymagania

·        Zaangażowanie, bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i odpowiedzialność w działaniu;

·        Zainteresowanie designem, aranżacją wnętrz, aktualnymi trendami;

·        Poczucie estetyki;

·        Zainteresowanie branżą home&decor oraz najnowszymi trendami;

·        Sumienność oraz staranność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;

·        Kreatywność oraz chęć rozwoju;

·        Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

·        Dyspozycyjność (praca także w soboty).

Mile widziane

·        Status studenta kierunków: architektura wnętrz i podobnych.

To oferujemy

·        Możliwość zdobywania doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie handlowej;

·        Dynamiczna atmosfera, dająca możliwość realizacji swoich pomysłów;

·        Pakiet zniżek na produkty firmowe;

·        Dopłata do: Karty Multisport, opieki Medicover lub ubezpieczenia na życie;

Fargotex to grupa pasjonatów dekoracji wnętrz!

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Fargotex Sp. z o.o. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Fargotex sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem hr@fargotex.pl
Czytaj więcej