Asystent/-ka Zarządu

                                                    Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Zarządu w codziennych działaniach
  • organizacja spotkań, wydarzeń firmowych oraz podróży służbowych
  • prowadzenie i koordynowanie kalendarza spotkań Prezesa Zarządu
  • przygotowywanie raportów, zestawień i notatek
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i korespondencji w organizacji
  • tłumaczenie dokumentów na zlecenie Zarządu
  • zapewnienie sprawnego przepływu informacji między działami
  • nadzór nad funkcjonowaniem biura
  • współpraca z innymi działami wewnątrz organizacji

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • swobodna komunikacja w j. angielskim
  • zaangażowanie, proaktywność i samodzielność
  • wysoka kultura osobista i dyskrecja
  • doskonałe umiejętności organizacyjne
  • skrupulatność i komunikatywność
  • czynne prawo jazdy

Mile widziane

  • status studenta
  • gotowość do wyjazdów służbowych (krajowych i zagranicznych)

To oferujemy

  • samochód do celów służbowych
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • miejsce parkingowe
  • udział w wydarzeniach branżowych
  • pakiet zniżek na produkty firmowe

FARGOTEX TO GRUPA PASJONATÓW DEKORACJI WNĘTRZ!

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Fargotex Sp. z o.o. zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Fargotex sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem hr@fargotex.pl
Czytaj więcej

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem  akozakiewicz|fargotex.pl| |akozakiewicz|fargotex.pl.

HR|FARGOTEX.PL| |AKOZAKIEWICZ|FARGOTEX.PL