Włókna już na etapie produkcji, pokrywane są specjalną apreturą, która chroni tkaninę przed wnikaniem zabrudzeń. Dzięki temu, wszelkie plamy szybko i sprawnie poddają się procesowi czyszczenia.

USUŃ PLAMĘ W 3 PROSTYCH KROKACH

Jak usunąć plamy po czekoladzie

Na Twoją sofę w tkaninie Fargotex upadły czekoladowe pyszności?
Nie przejmuj się, technologia Magic Home sprawi, że nie pozostanie po nich ślad. Możesz być pewny, usuniesz plamę w 3 prostych krokach. Magic Home i jego właściwości gwarantują sprawdzoną jakość

Jak usunąć plamy po jogurcie

Rozlałeś jogurt na sofę w tkaninie Fargotex?
Nie przejmuj się, technologia Magic Home sprawi, że nie pozostanie po nim ślad. Możesz być pewny, usuniesz plamę w 3 prostych krokach. Magic Home i jego właściwości gwarantują sprawdzoną jakość i łatwość użytkowania.

Jak usunąć plamy po flamastrze

Na Twojej sofie w tkaninie Fargotex są plamy z flamastra?
Nie przejmuj się, technologia Magic Home sprawi, że nie pozostanie po nich ślad. Możesz być pewny, usuniesz rysy w 3 prostych krokach. Magic Home i jego właściwości gwarantują sprawdzoną jakość i łatwość użytkowania.

Jak usunąć plamy po długopisie na ekoskórze

Na Twojej sofie w tkaninie Fargotex są plamy od długopisu?
Nie przejmuj się, technologia Magic Home sprawi, że nie pozostanie po nim ślad. Możesz być pewny, usuniesz rysy w 3 prostych krokach. Magic Home i jego właściwości gwarantują sprawdzoną jakość i łatwość użytkowania.

POZNAJ TKANINY ŁATWOCZYSZCZĄCE

SZUKAJ TEGO OZNACZENIA W SALONACH MEBLOWYCH

ŁATWE CZYSZCZENIE TKANIN WODĄ

ŁATWE CZYSZCZENIE TKANIN WODĄ

DLA TWOJEJ WYGODY NASZE PRÓBNIKI TKANIN, MEBLE
I SALONY MEBLOWE OZNACZYLIŚMY SPECJALNYM PIKTOGRAMEM